CSS2010JTR100
Tuote-esittely
Osa numero: CSS2010JTR100
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.1 OHM 5% 1W 2010
lomakkeissa: 1.CSS2010JTR100.pdf2.CSS2010JTR100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
CSS2010JTR100: n tekniset tiedot
Osa numero CSS2010JTR100 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 5% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 360128 pcs Tietolomake 1.CSS2010JTR100.pdf2.CSS2010JTR100.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±15ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Sarja CSS paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 225°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 100 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Sävellys Metal Foil