CSS2512FT2L50
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
Stackpole Electronics Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSS2512FT2L50
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES SMD 0.0025 OHM 1% 2W 2512
lomakkeissa: CSS2512FT2L50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
CSS2512FT2L50: n tekniset tiedot
Osa numero CSS2512FT2L50 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 0.0025 OHM 1% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 350479 pcs Tietolomake CSS2512FT2L50.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 2W
Jännite - Breakdown 2512 Paksuus (Max) ±50ppm/°C
Koko / Dimension 0.246" L x 0.130" W (6.25mm x 3.30mm) Sarja CSS
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 2512 (6432 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 225°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero CSS2512FT2L50 Korkeus - Istuva (Max) 0.041" (1.04mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 0.0025 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil ESR (Equivalent Series Resistance) ±1%
Kuvaus RES SMD 0.0025 OHM 1% 2W 2512 Päällystys, Kotelomalli Metal Foil