CSS2728FT24L0
Tuote-esittely
Osa numero: CSS2728FT24L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.024 OHM 1% 3W 2827 WIDE
lomakkeissa: 1.CSS2728FT24L0.pdf2.CSS2728FT24L0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
CSS2728FT24L0: n tekniset tiedot
Osa numero CSS2728FT24L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.024 OHM 1% 3W 2827 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 270766 pcs Tietolomake 1.CSS2728FT24L0.pdf2.CSS2728FT24L0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±15ppm/°C
Toimittaja Device Package 2728 Koko / Dimension 0.264" L x 0.283" W (6.71mm x 7.19mm)
Sarja CSS paneeli tila 24 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Wide 2827 (7067 Metric), 2728 Käyttölämpötila -55°C ~ 225°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.049" (1.24mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 24 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 2827 (7067 Metric), 2728 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Sävellys Metal Foil