CSS2728FTR100
Tuote-esittely
Osa numero: CSS2728FTR100
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.1 OHM 1% 3W 2827 WIDE
lomakkeissa: 1.CSS2728FTR100.pdf2.CSS2728FTR100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
CSS2728FTR100: n tekniset tiedot
Osa numero CSS2728FTR100 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 1% 3W 2827 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 283481 pcs Tietolomake 1.CSS2728FTR100.pdf2.CSS2728FTR100.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±15ppm/°C
Toimittaja Device Package 2728 Koko / Dimension 0.264" L x 0.283" W (6.71mm x 7.19mm)
Sarja CSS paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Wide 2827 (7067 Metric), 2728 Käyttölämpötila -55°C ~ 225°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.049" (1.24mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 100 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 2827 (7067 Metric), 2728 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Sävellys Metal Foil