EWT50JB10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT50JB10K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EWT50JB10K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 10K OHM 5% 50W
lomakkeissa: 1.EWT50JB10K0.pdf2.EWT50JB10K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
EWT50JB10K0: n tekniset tiedot
Osa numero EWT50JB10K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 10K OHM 5% 50W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6592 pcs Tietolomake 1.EWT50JB10K0.pdf2.EWT50JB10K0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Koko / Dimension 0.563" Dia x 4.016" L (14.30mm x 102.00mm) Sarja EWT
paneeli tila 10 kOhms Virta (wattia) 50W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Tubular
Muut nimet EWT 50 10K 5% B
EWT5010KJB
EWT5010KJB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Asennus Ominaisuus Brackets (not included) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Tab Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 10 kOhms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor