EWT50JB2R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT50JB2R00 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EWT50JB2R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 2 OHM 5% 50W
lomakkeissa: 1.EWT50JB2R00.pdf2.EWT50JB2R00.pdf
  • Viesti
EWT50JB2R00: n tekniset tiedot
Osa numero EWT50JB2R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 2 OHM 5% 50W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5666 pcs Tietolomake 1.EWT50JB2R00.pdf2.EWT50JB2R00.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Koko / Dimension 0.563" Dia x 4.016" L (14.30mm x 102.00mm) Sarja EWT
paneeli tila 2 Ohms Virta (wattia) 50W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Tubular
Muut nimet EWT 50 2 5% B
EWT502JB
EWT502JB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 2 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor