FCR1206LT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FCR1206LT100R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100 OHM 15% 1/4W 1206
lomakkeissa: 1.FCR1206LT100R.pdf2.FCR1206LT100R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
FCR1206LT100R: n tekniset tiedot
Osa numero FCR1206LT100R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100 OHM 15% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4724160 pcs Tietolomake 1.FCR1206LT100R.pdf2.FCR1206LT100R.pdf
Toleranssi ±15% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja FCR paneeli tila 100 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 100 Ohms ±15% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film Sävellys Thick Film