FCR1210KT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FCR1210KT100R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100 OHM 10% 1/3W 1210
lomakkeissa: 1.FCR1210KT100R.pdf2.FCR1210KT100R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
FCR1210KT100R: n tekniset tiedot
Osa numero FCR1210KT100R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100 OHM 10% 1/3W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1924958 pcs Tietolomake 1.FCR1210KT100R.pdf2.FCR1210KT100R.pdf
Toleranssi ±10% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja FCR paneeli tila 100 Ohms
Virta (wattia) 0.333W, 1/3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 100 Ohms ±10% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thick Film Sävellys Thick Film