FCR2010KT33R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FCR2010KT33R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 33 OHM 10% 3/4W 2010
lomakkeissa: 1.FCR2010KT33R0.pdf2.FCR2010KT33R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
FCR2010KT33R0: n tekniset tiedot
Osa numero FCR2010KT33R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 33 OHM 10% 3/4W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1203664 pcs Tietolomake 1.FCR2010KT33R0.pdf2.FCR2010KT33R0.pdf
Toleranssi ±10% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Sarja FCR paneeli tila 33 Ohms
Virta (wattia) 0.75W, 3/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 33 Ohms ±10% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thick Film Sävellys Thick Film