FRN12JT5R60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
FRN12JT5R60 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FRN12JT5R60
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES FUSE 5.6 OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.FRN12JT5R60.pdf2.FRN12JT5R60.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
FRN12JT5R60: n tekniset tiedot
Osa numero FRN12JT5R60 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES FUSE 5.6 OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2090328 pcs Tietolomake 1.FRN12JT5R60.pdf2.FRN12JT5R60.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±350ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Sarja FRN paneeli tila 5.6 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet FRN 1/2 5.6 5% R