FRN14JT22R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
FRN14JT22R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FRN14JT22R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES FUSE 22 OHM 1/4W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.FRN14JT22R0.pdf2.FRN14JT22R0.pdf
  • Viesti
FRN14JT22R0: n tekniset tiedot
Osa numero FRN14JT22R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES FUSE 22 OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3105619 pcs Tietolomake 1.FRN14JT22R0.pdf2.FRN14JT22R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±350ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Sarja FRN paneeli tila 22 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet FRN 1/4 22 5% R