FRN2JT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FRN2JT1R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1 OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: FRN2JT1R00.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
FRN2JT1R00: n tekniset tiedot
Osa numero FRN2JT1R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1 OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1150718 pcs Tietolomake FRN2JT1R00.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±350ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja FRN paneeli tila 1 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -40°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Fusible, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sävellys Metal Film