HCSM2818FT15L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HCSM2818FT15L0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCSM2818FT15L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.015 OHM 5W 1% 2818 SMD
lomakkeissa: HCSM2818FT15L0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3500 pcs
7000 pcs
  • Viesti
HCSM2818FT15L0: n tekniset tiedot
Osa numero HCSM2818FT15L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.015 OHM 5W 1% 2818 SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 207175 pcs Tietolomake HCSM2818FT15L0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±75ppm/°C
Toimittaja Device Package 2818 Koko / Dimension 0.280" L x 0.195" W (7.10mm x 4.95mm)
Sarja HCSM paneeli tila 15 mOhms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet HCSM2818FT15L0TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 170°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm) ominaisuudet Current Sense
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 15 mOhms ±1% 5W Chip Resistor Nonstandard Current Sense Metal Element