HDM12FA470R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HDM12FA470R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 470 OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: HDM12FA470R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
HDM12FA470R: n tekniset tiedot
Osa numero HDM12FA470R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 470 OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2661530 pcs Tietolomake HDM12FA470R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin -500/ +350ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm)
Sarja HDM paneeli tila 470 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 470 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Carbon Film Sävellys Carbon Film