HDM14FA100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HDM14FA100K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100K OHM 1/4W 1% AXIAL
lomakkeissa: HDM14FA100K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
HDM14FA100K: n tekniset tiedot
Osa numero HDM14FA100K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100K OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3682042 pcs Tietolomake HDM14FA100K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin 0/ -700ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.071" Dia x 0.126" L (1.80mm x 3.20mm)
Sarja HDM paneeli tila 100 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 100 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Carbon Film Sävellys Carbon Film