HDM14JT100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HDM14JT100K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HDM14JT100K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100K OHM 1/4W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.HDM14JT100K.pdf2.HDM14JT100K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
HDM14JT100K: n tekniset tiedot
Osa numero HDM14JT100K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100K OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6142745 pcs Tietolomake 1.HDM14JT100K.pdf2.HDM14JT100K.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -700ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.071" Dia x 0.126" L (1.80mm x 3.20mm)
Sarja HDM paneeli tila 100 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet HDM14JT100KTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Carbon Film