HDM14JT130R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HDM14JT130R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HDM14JT130R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 130 OHM 1/4W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.HDM14JT130R.pdf2.HDM14JT130R.pdf
  • Viesti
HDM14JT130R: n tekniset tiedot
Osa numero HDM14JT130R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 130 OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6087760 pcs Tietolomake 1.HDM14JT130R.pdf2.HDM14JT130R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -500/ +350ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.071" Dia x 0.126" L (1.80mm x 3.20mm)
Sarja HDM paneeli tila 130 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 130 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Carbon Film Sävellys Carbon Film