HDM14JT2R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HDM14JT2R20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HDM14JT2R20
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.2 OHM 1/4W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.HDM14JT2R20.pdf2.HDM14JT2R20.pdf
  • Viesti
HDM14JT2R20: n tekniset tiedot
Osa numero HDM14JT2R20 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.2 OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6287819 pcs Tietolomake 1.HDM14JT2R20.pdf2.HDM14JT2R20.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -500/ +350ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.071" Dia x 0.126" L (1.80mm x 3.20mm)
Sarja HDM paneeli tila 2.2 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Carbon Film Sävellys Carbon Film