HPC12JB5R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HPC12JB5R10 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HPC12JB5R10
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 5.1 OHM 5% 5W 5048 WIDE
lomakkeissa: 1.HPC12JB5R10.pdf2.HPC12JB5R10.pdf
  • Viesti
HPC12JB5R10: n tekniset tiedot
Osa numero HPC12JB5R10 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 5.1 OHM 5% 5W 5048 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4388 pcs Tietolomake 1.HPC12JB5R10.pdf2.HPC12JB5R10.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±150ppm/°C
Toimittaja Device Package SMD Koko / Dimension 0.480" L x 0.500" W (12.19mm x 12.70mm)
Sarja HPC paneeli tila 5.1 Ohms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Wide 5048 (127122 Metric) 4850 J-Lead Muut nimet HPC 12 5.1 5% B