HVAM20FBC10M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVAM20FBC10M0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HVAM20FBC10M0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 10M OHM 1% 2W AXIAL
lomakkeissa: HVAM20FBC10M0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
HVAM20FBC10M0: n tekniset tiedot
Osa numero HVAM20FBC10M0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10M OHM 1% 2W AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3112 pcs Tietolomake HVAM20FBC10M0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.180" Dia x 1.500" L (4.57mm x 38.10mm)
Sarja HVAM paneeli tila 10 MOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 225°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Voltage Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10 MOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial High Voltage Metal Film Sävellys Metal Film