HVCB0603JDC220M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB0603JDC220M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HVCB0603JDC220M
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 220M OHM 5% 0.06W 0603
lomakkeissa: 1.HVCB0603JDC220M.pdf2.HVCB0603JDC220M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
HVCB0603JDC220M: n tekniset tiedot
Osa numero HVCB0603JDC220M Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 220M OHM 5% 0.06W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 38065 pcs Tietolomake 1.HVCB0603JDC220M.pdf2.HVCB0603JDC220M.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.79mm)
Sarja HVC paneeli tila 220 MOhms
Virta (wattia) 0.06W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet HVCB0603JDC220MTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.020" (0.51mm) ominaisuudet High Voltage, Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 220 MOhms ±5% 0.06W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film