HVCB0805FDD50M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB0805FDD50M0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HVCB0805FDD50M0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 50M OHM 1% 1/5W 0805
lomakkeissa: 1.HVCB0805FDD50M0.pdf2.HVCB0805FDD50M0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
HVCB0805FDD50M0: n tekniset tiedot
Osa numero HVCB0805FDD50M0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 50M OHM 1% 1/5W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 22321 pcs Tietolomake 1.HVCB0805FDD50M0.pdf2.HVCB0805FDD50M0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.079" L x 0.050" W (2.01mm x 1.27mm)
Sarja HVC paneeli tila 50 MOhms
Virta (wattia) 0.2W, 1/5W Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet HVCB0805FDD50M0DKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.025" (0.64mm) ominaisuudet High Voltage, Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 50 MOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film