HVCB0805FKD150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB0805FKD150K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HVCB0805FKD150K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 150K OHM 1% 1/5W 0805
lomakkeissa: 1.HVCB0805FKD150K.pdf2.HVCB0805FKD150K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
HVCB0805FKD150K: n tekniset tiedot
Osa numero HVCB0805FKD150K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 150K OHM 1% 1/5W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 54678 pcs Tietolomake 1.HVCB0805FKD150K.pdf2.HVCB0805FKD150K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.079" L x 0.050" W (2.01mm x 1.27mm)
Sarja HVC paneeli tila 150 kOhms
Virta (wattia) 0.2W, 1/5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet HVCB 0805 T1 150K 1% I