HVCB0805FTD100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HVCB0805FTD100M
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100M OHM 1% 1/5W 0805
lomakkeissa: 1.HVCB0805FTD100M.pdf2.HVCB0805FTD100M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
HVCB0805FTD100M: n tekniset tiedot
Osa numero HVCB0805FTD100M Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100M OHM 1% 1/5W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 58013 pcs Tietolomake 1.HVCB0805FTD100M.pdf2.HVCB0805FTD100M.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.079" L x 0.050" W (2.01mm x 1.27mm)
Sarja HVC paneeli tila 100 MOhms
Virta (wattia) 0.2W, 1/5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.025" (0.64mm)
ominaisuudet High Voltage, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 100 MOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film