HVCB1206DDC10M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HVCB1206DDC10M0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 10M OHM 0.5% 1/3W 1206
lomakkeissa: 1.HVCB1206DDC10M0.pdf2.HVCB1206DDC10M0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
HVCB1206DDC10M0: n tekniset tiedot
Osa numero HVCB1206DDC10M0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10M OHM 0.5% 1/3W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21429 pcs Tietolomake 1.HVCB1206DDC10M0.pdf2.HVCB1206DDC10M0.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja HVC paneeli tila 10 MOhms
Virta (wattia) 0.333W, 1/3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.75mm)
ominaisuudet High Voltage, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10 MOhms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film