HVCB1206FDC75M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB1206FDC75M0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HVCB1206FDC75M0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES SMD 75 MOHMS 1% 1/3W 1206
lomakkeissa: 1.HVCB1206FDC75M0.pdf2.HVCB1206FDC75M0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
HVCB1206FDC75M0: n tekniset tiedot
Osa numero HVCB1206FDC75M0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES SMD 75 MOHMS 1% 1/3W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10834 pcs Tietolomake 1.HVCB1206FDC75M0.pdf2.HVCB1206FDC75M0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja HVC paneeli tila 75 MOhms
Virta (wattia) 0.333W, 1/3W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet HVCB1206FDC75M0CT
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) ominaisuudet High Voltage, Pulse Withstanding
Yksityiskohtainen kuvaus 75 MOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film