HVCB1206FKD220K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB1206FKD220K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HVCB1206FKD220K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 220K OHM 1% 1/3W 1206
lomakkeissa: 1.HVCB1206FKD220K.pdf2.HVCB1206FKD220K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
HVCB1206FKD220K: n tekniset tiedot
Osa numero HVCB1206FKD220K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 220K OHM 1% 1/3W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 56819 pcs Tietolomake 1.HVCB1206FKD220K.pdf2.HVCB1206FKD220K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja HVC paneeli tila 220 kOhms
Virta (wattia) 0.333W, 1/3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet HVCB 1206 T1 220K 1% I