HVCB1206JKC200M
Tuote-esittely
Osa numero: HVCB1206JKC200M
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 200M OHM 5% 1/3W 1206
lomakkeissa: 1.HVCB1206JKC200M.pdf2.HVCB1206JKC200M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
HVCB1206JKC200M: n tekniset tiedot
Osa numero HVCB1206JKC200M Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 200M OHM 5% 1/3W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 52306 pcs Tietolomake 1.HVCB1206JKC200M.pdf2.HVCB1206JKC200M.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja HVC paneeli tila 200 MOhms
Virta (wattia) 0.333W, 1/3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.75mm)
ominaisuudet High Voltage, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 200 MOhms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film