HVCB1206JTL300M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB1206JTL300M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HVCB1206JTL300M
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 300M OHM 5% 1/3W 1206
lomakkeissa: 1.HVCB1206JTL300M.pdf2.HVCB1206JTL300M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
HVCB1206JTL300M: n tekniset tiedot
Osa numero HVCB1206JTL300M Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 300M OHM 5% 1/3W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 87490 pcs Tietolomake 1.HVCB1206JTL300M.pdf2.HVCB1206JTL300M.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja HVC paneeli tila 300 MOhms
Virta (wattia) 0.333W, 1/3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet HVCB 1206 T0 300M 5% R