HVCB2010FTL2M21
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB2010FTL2M21 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HVCB2010FTL2M21
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.21M OHM 1% 1W 2010
lomakkeissa: 1.HVCB2010FTL2M21.pdf2.HVCB2010FTL2M21.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
HVCB2010FTL2M21: n tekniset tiedot
Osa numero HVCB2010FTL2M21 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.21M OHM 1% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 53473 pcs Tietolomake 1.HVCB2010FTL2M21.pdf2.HVCB2010FTL2M21.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Sarja HVC paneeli tila 2.21 MOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Muut nimet HVCB 2010 T0 2.21M 1% R