HVCB2010JKL150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB2010JKL150K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HVCB2010JKL150K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 150K OHM 5% 1W 2010
lomakkeissa: 1.HVCB2010JKL150K.pdf2.HVCB2010JKL150K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
HVCB2010JKL150K: n tekniset tiedot
Osa numero HVCB2010JKL150K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 150K OHM 5% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 57403 pcs Tietolomake 1.HVCB2010JKL150K.pdf2.HVCB2010JKL150K.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Sarja HVC paneeli tila 150 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Muut nimet HVCB 2010 T0 150K 5% I