HVCB2512JTL240K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB2512JTL240K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HVCB2512JTL240K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 240K OHM 5% 2W 2512
lomakkeissa: 1.HVCB2512JTL240K.pdf2.HVCB2512JTL240K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
HVCB2512JTL240K: n tekniset tiedot
Osa numero HVCB2512JTL240K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 240K OHM 5% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 48068 pcs Tietolomake 1.HVCB2512JTL240K.pdf2.HVCB2512JTL240K.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Sarja HVC paneeli tila 240 kOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Muut nimet HVCB 2512 T0 240K 5% R