HVCB2512MDD100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB2512MDD100K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HVCB2512MDD100K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100K OHM 20% 2W 2512
lomakkeissa: 1.HVCB2512MDD100K.pdf2.HVCB2512MDD100K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
HVCB2512MDD100K: n tekniset tiedot
Osa numero HVCB2512MDD100K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100K OHM 20% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 49375 pcs Tietolomake 1.HVCB2512MDD100K.pdf2.HVCB2512MDD100K.pdf
Toleranssi ±20% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Sarja HVC paneeli tila 100 kOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Muut nimet HVCB2512LDD100KTR
HVCB2512LDD100KTR-ND
HVCB2512MDD100KTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) ominaisuudet High Voltage, Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100 kOhms ±20% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film