KAL100FB400R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KAL100FB400R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 400 OHM 1% 100W
lomakkeissa: KAL100FB400R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
60 pcs
  • Viesti
KAL100FB400R: n tekniset tiedot
Osa numero KAL100FB400R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 400 OHM 1% 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7934 pcs Tietolomake KAL100FB400R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Koko / Dimension 3.504" L x 2.756" W (89.00mm x 70.00mm) Sarja KAL
paneeli tila 400 Ohms Virta (wattia) 100W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Box
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Asennus Ominaisuus Flanges
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.791" (45.50mm)
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 400 Ohms ±1% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor Sävellys Wirewound