KAL10FB250R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL10FB250R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KAL10FB250R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 250 OHM 1% 12.5W
lomakkeissa: 1.KAL10FB250R.pdf2.KAL10FB250R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
KAL10FB250R: n tekniset tiedot
Osa numero KAL10FB250R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 250 OHM 1% 12.5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 40433 pcs Tietolomake 1.KAL10FB250R.pdf2.KAL10FB250R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Koko / Dimension 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Sarja KAL
paneeli tila 250 Ohms Virta (wattia) 12.5W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Box
Muut nimet KAL 10 250 1% B