KAL25FBR660
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KAL25FBR660
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 0.66 OHM 1% 25W
lomakkeissa: KAL25FBR660.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
KAL25FBR660: n tekniset tiedot
Osa numero KAL25FBR660 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 0.66 OHM 1% 25W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 46631 pcs Tietolomake KAL25FBR660.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Koko / Dimension 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Sarja KAL
paneeli tila 660 mOhms Virta (wattia) 25W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Box
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Asennus Ominaisuus Flanges
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.577" (14.66mm)
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 660 mOhms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Sävellys Wirewound