KAL50FB75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL50FB75R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KAL50FB75R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 75 OHM 1% 50W
lomakkeissa: 1.KAL50FB75R0.pdf2.KAL50FB75R0.pdf
  • Viesti
KAL50FB75R0: n tekniset tiedot
Osa numero KAL50FB75R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 75 OHM 1% 50W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 50247 pcs Tietolomake 1.KAL50FB75R0.pdf2.KAL50FB75R0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Koko / Dimension 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Sarja KAL
paneeli tila 75 Ohms Virta (wattia) 50W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Box
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Asennus Ominaisuus Flanges
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.641" (16.28mm)
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 75 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Sävellys Wirewound