KAL5JB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL5JB10R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KAL5JB10R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 10 OHM 5% 7.5W
lomakkeissa: 1.KAL5JB10R0.pdf2.KAL5JB10R0.pdf
  • Viesti
KAL5JB10R0: n tekniset tiedot
Osa numero KAL5JB10R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 10 OHM 5% 7.5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4996 pcs Tietolomake 1.KAL5JB10R0.pdf2.KAL5JB10R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±30ppm/°C
Koko / Dimension 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Sarja KAL
paneeli tila 10 Ohms Virta (wattia) 7.5W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Box
Muut nimet KAL 5 10 5% B