LCB10FB10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LCB10FB10L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.01 OHM 10W 1% AXIAL
lomakkeissa: LCB10FB10L0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
LCB10FB10L0: n tekniset tiedot
Osa numero LCB10FB10L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.01 OHM 10W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 92218 pcs Tietolomake LCB10FB10L0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 1.874" L x 0.374" W (47.60mm x 9.50mm)
Sarja LCB paneeli tila 10 mOhms
Virta (wattia) 10W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10 mOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sävellys Wirewound