LCB5FB15L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LCB5FB15L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.015 OHM 5W 1% AXIAL
lomakkeissa: LCB5FB15L0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
  • Viesti
LCB5FB15L0: n tekniset tiedot
Osa numero LCB5FB15L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.015 OHM 5W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 197486 pcs Tietolomake LCB5FB15L0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.874" L x 0.374" W (22.20mm x 9.50mm)
Sarja LCB paneeli tila 15 mOhms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 15 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sävellys Wirewound
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LCB5JB22L0
LCB5JB22L0
valmistajat: Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus: RES 0.022 OHM 5W 5% AXIAL
Varastossa: 209448 pcs
ladata: LCB5JB22L0.pdf
RFQ
LCB50W
LCB50W
valmistajat: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 48V 50W
Varastossa: 3492 pcs
ladata: LCB50W.pdf
RFQ
LCB50Q
LCB50Q
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V 50W
ladata: LCB50Q.pdf
LCB5JB33L0
LCB5JB33L0
Kuvaus: RES 0.033 OHM 5W 5% AXIAL
ladata: LCB5JB33L0.pdf
LCB5JB30L0
LCB5JB30L0
Kuvaus: RES 0.03 OHM 5W 5% AXIAL
ladata: LCB5JB30L0.pdf
LCB50N
LCB50N
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 15V 50W
ladata: LCB50N.pdf
LCB50L
LCB50L
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 12V 50W
ladata: LCB50L.pdf
LCB50E
LCB50E
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 5V 50W