LVM10FB30L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
LVM10FB30L0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LVM10FB30L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CERAMIC 0.03 OHM 10W 1% VERT
lomakkeissa: 1.LVM10FB30L0.pdf2.LVM10FB30L0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
LVM10FB30L0: n tekniset tiedot
Osa numero LVM10FB30L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CERAMIC 0.03 OHM 10W 1% VERT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 101203 pcs Tietolomake 1.LVM10FB30L0.pdf2.LVM10FB30L0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.634" L x 0.480" W (16.10mm x 12.19mm)
Sarja LVM paneeli tila 30 mOhms
Virta (wattia) 10W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet LVM 10 0.03 1% B