LVM5FBR150
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
LVM5FBR150 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LVM5FBR150
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CERAMIC 0.15 OHM 5W 1% VERT
lomakkeissa: 1.LVM5FBR150.pdf2.LVM5FBR150.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
LVM5FBR150: n tekniset tiedot
Osa numero LVM5FBR150 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CERAMIC 0.15 OHM 5W 1% VERT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 133244 pcs Tietolomake 1.LVM5FBR150.pdf2.LVM5FBR150.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.382" W (13.21mm x 9.70mm)
Sarja LVM paneeli tila 150 mOhms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet LVM 5 0.15 1% B