MCB10JB20K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MCB10JB20K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 20K OHM 10W 5% AXIAL
lomakkeissa: MCB10JB20K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
MCB10JB20K0: n tekniset tiedot
Osa numero MCB10JB20K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 20K OHM 10W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 570371 pcs Tietolomake MCB10JB20K0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 1.890" L x 0.374" W (48.00mm x 9.50mm)
Sarja MCB paneeli tila 20 kOhms
Virta (wattia) 10W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 20 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film