MCB7JB1K60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MCB7JB1K60
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.6K OHM 7W 5% AXIAL
lomakkeissa: MCB7JB1K60.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
MCB7JB1K60: n tekniset tiedot
Osa numero MCB7JB1K60 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.6K OHM 7W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 659121 pcs Tietolomake MCB7JB1K60.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 1.378" L x 0.374" W (35.00mm x 9.50mm)
Sarja MCB paneeli tila 1.6 kOhms
Virta (wattia) 7W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.6 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film