MG1FT150M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MG1FT150M
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 150M OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: MG1FT150M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
MG1FT150M: n tekniset tiedot
Osa numero MG1FT150M Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 150M OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 295667 pcs Tietolomake MG1FT150M.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.453" L (4.00mm x 11.50mm)
Sarja MG paneeli tila 150 MOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 150 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sävellys Metal Film