MLF14DTE75K0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
MLF14DTE75K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MLF14DTE75K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES SMD 75K OHM 0.5% 1/4W 0204
lomakkeissa: MLF14DTE75K0.pdf
  • Viesti
MLF14DTE75K0: n tekniset tiedot
Osa numero MLF14DTE75K0 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 75K OHM 0.5% 1/4W 0204 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1216000 pcs Tietolomake MLF14DTE75K0.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.25W, 1/4W
Jännite - Breakdown 0204 Paksuus (Max) ±25ppm/°C
Koko / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Sarja MLF
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio MELF, 0204
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero MLF14DTE75K0 Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 75k Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.5%
Kuvaus RES SMD 75K OHM 0.5% 1/4W 0204 Päällystys, Kotelomalli Thin Film