MLF14JTC8R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF14JTC8R20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MLF14JTC8R20
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 8.2 OHM 5% 1/4W MELF 0204
lomakkeissa: MLF14JTC8R20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
MLF14JTC8R20: n tekniset tiedot
Osa numero MLF14JTC8R20 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 8.2 OHM 5% 1/4W MELF 0204 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1430339 pcs Tietolomake MLF14JTC8R20.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 0204 Koko / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Sarja MLF paneeli tila 8.2 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0204 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film Sävellys Thin Film