MLFA1FTC1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MLFA1FTC1R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES MELF 1 OHM 1% 1W 1% 0207 TR
lomakkeissa: MLFA1FTC1R00.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
MLFA1FTC1R00: n tekniset tiedot
Osa numero MLFA1FTC1R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES MELF 1 OHM 1% 1W 1% 0207 TR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1293120 pcs Tietolomake MLFA1FTC1R00.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 0207 Koko / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Sarja MLFA paneeli tila 1 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0207 Muut nimet MLFA1FTC1R00TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Automotive AEC-Q200 Metal Film