MLFA25FTC499K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MLFA25FTC499K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES MELF 499K OHM 1% 0.4W 1% 020
lomakkeissa: MLFA25FTC499K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
MLFA25FTC499K: n tekniset tiedot
Osa numero MLFA25FTC499K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES MELF 499K OHM 1% 0.4W 1% 020 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2920202 pcs Tietolomake MLFA25FTC499K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 0204 Koko / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Sarja MLFA paneeli tila 499 kOhms
Virta (wattia) 0.4W, 2/5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0204 Muut nimet MLFA25FTC499KTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 499 kOhms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor MELF, 0204 Automotive AEC-Q200 Metal Film