MLFM1FTC2R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MLFM1FTC2R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2 OHM 1% 1W MELF 0207
lomakkeissa: MLFM1FTC2R00.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
MLFM1FTC2R00: n tekniset tiedot
Osa numero MLFM1FTC2R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2 OHM 1% 1W MELF 0207 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1102624 pcs Tietolomake MLFM1FTC2R00.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 0207 Koko / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Sarja MLFM paneeli tila 2 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0207 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film Sävellys Thin Film